Новий альбом Віктора — Сонячна ніч

Жанр: Авторська пісня
Якість: flac, 800-1000kbps
Тривалість: 00:26:23
Розмір: 168 MB

Ну от любі читачі і шанувальники творчості. Настав момент представити вам демо-запис (реліз альбому намічений на грудень 2009) альбому „Сонячна ніч“.

До збірки ввійшло 11 композицій, як досить відомих, так і порівняно нових. Відлік часу ведемо від весняного рівнодення, коли цей альбом був записаний на старовинний ламповий мікрофон у домі талановитого музиканта, фізика і просто хорошої людини — Юрія Молдавського, який проживає у місті Нижній Новгород (саме там відбувався запис).

Пісні:

1. Насолоджуюсь життям
2. Над рідною хатою
3. Ніч за вікном
4. Дяка
5. Я не сказав останнього слова
6. Комусь вигідно
7. Часу не гай
8. Вічне
9. Зима
10. Хто знає?
11. Ми обов’язково з тобою зустрінемось

Завантажуйте, слухайте і насолоджуйтесь!

 колеги


34 коментарі до “Новий альбом Віктора — Сонячна ніч”

 1. hodek сказав:

  Вже тиждень його слухаю.. неймовірно!
  Тексти, акорди б..

 2. G3D сказав:

  Я так само =В. Автор буде у Львові 9 травня виступати – можливо поїду ;)

 3. Lara сказав:

  Доброго дня, Вікторе!
  Я, нажаль, не змогла завантажити твій альбом, але це нічого, я почекаю, коли можна буде придбати твій диск:)
  Дякую тобі за твою творчість, яку ти так щедро даруєш світові! Твоя музика, пісні і голос, усе разом, проникають прямісінько в серце і будять у ньому щось рідне, близьке і незбагненне. Як добре, що є такі люди в світі, отже він не безнадійний ;)
  Хочеться також щось подарувати тобі, може, один з моїх віршів :):
  Бурхливим потоком вирують чуття.
  Душа прокидається із забуття.
  Розправивши крила, закоханим птахом,
  Зліта над тривогою, сумом і страхом.

  Шаленими хвилями б’ється вона,
  Пірнає в безмежжя до самого дна.
  Гарячим конем серед степу життя
  Розвіє за вітром гріхи й каяття.

  Запалить вогнем скуте кригою серце,
  Чарівною піснею дзвінко озветься,
  Розквітне мільйонами квітів-зірок
  І зробить у Вічність незвідану крок!

  Нехай Бог дає тобі здоров”я і радості! :)

 4. G3D сказав:

  В чім виникла проблема при завантаження? На торент трекері все детально розписано про те, як такими речами користуватись ;)

  З.І. Скоро будем викладати по пісні з можливістю прослуховування, словами і акордами ;)

 5. Lara сказав:

  Привіт, G3D!
  Дякую, що поцікавився :) Я довго розбиралася, читала інструкцію, встановила uTorrent. Так, все написано зрозуміло, і всі дії я виконала, але я не можу знайти вікна із назвою файлу, яку потрібно ввести для завантаження. Знаходжу файл у списку, переходжу по посиланню “Завантажити з торрент-толоки”, попадаю у форум, де викладена інформація про альбом, і на цьому все, тупик :) Можливо, щось упустила і ходжу по колу :)
  Дуже дякую, що будете викладати пісні :) у мене деякі є, і так хочеться ще :) Це справді те, що слухаєш душею, а не тільки вухами :)

 6. G3D сказав:

  ВАм потрібно зареєструватись на торент толоці і матимете нагоду завантажити альбом і ще багацько цікавих речей ;)

 7. Lara сказав:

  Ну, це, звичайно, перше, що я зробила, я там Hrizantema :) Але це чомусь мені не допомогло. Я ж кажу, можливо щось упустила. Може, коротенько послідовність дій, типу: зайшла туди, натиснула те ;)? Якщо не дуже заморочливо :) А якщо ні, то ні, почекаю :) Дякую!

 8. Lara сказав:

  Все, розібралася, дякую!! :) Трошки тормоз відключила і все вийшло ;)

 9. Lara сказав:

  О, я вельми необ”єктивний рецензент :) Якщо щось дуже подобається, то виходить або забагато захопливих слів, або їх зовсім немає :)
  Але це уже стає смішним, адже знов маю проблеми із завантаженням: на цей раз мій Firewall має щось проти uTorrent, блокує його. Якби я ще толком знала, що воно таке і як із ним боротися ;) Це мабуть буде по принципу: чим важче дістається, тим більше цінується :) Не втрачаю надії :)

 10. Lara сказав:

  Дуже дякую, G3D! У мене вийшло! І я зараз насолоджувалася музикою :) Найбільше, звичайно, мені сподобалися пісні про кохання – Дяка, Вічне, Хто знає, Насолоджуюсь життям, та і всі інші також :) Щиро, відкрито, від душі, просто і по-справжньому :) Жодної фальші, живий голос, живі почуття. Серце розквітає і наповнюється теплом, вітром, дощем і сонцем :) І так радісно за нашу Україну, вона справді відроджується. Ми нарешті просинаємося, згадуємо, хто ми такі, чиї діти. Не в чужих краях і культурах треба шукати скарбів. На нашій землі їх стільки! А найцінніші скарби – це наші люди, талановиті, щирі, творчі. Разом ми все здолаємо :)

 11. Олександр сказав:

  Геніально!
  Спів та вірші світового класу.
  Дякую за “Сонячну Ніч”

 12. shkrum сказав:

  хлопці та дівчата,щиро дякую що хвалите!хоча,готовий по-житті вислухати й критику!
  життя – таке цікаве й гарне:)!

 13. shkrum сказав:

  окрема подяка Ларі – за вірш,я так хочу щоб було,та завжди потрібна праця над собою!

 14. Lara сказав:

  Доброго дня, Вікторе! :)
  Щодо критики… Якби це ти створив якийсь комерційний “проект”, як кажуть зараз у шоу-бізнесі, то слухачі мали б право критикувати те, що їм не сподобалося. Але ж ти, напевно, ділишся з нами тим, що ллється із твоєї душі. І ті, хто налаштований на одну з тобою хвилю, сприймуть, зрозуміють, порадіють разом із тобою, а хто ні, ті просто будуть шукати щось своє. Крім того, ти й сам знаєш, що завжди потрібна праця над собою, тобто ти сам собі мудрий :) А талант плюс праця і дарують нам такі чудові перлинки, що ти народжуєш :) Головне – це завжди бути самим собою. Дякуємо тобі! :)
  А ще запитання. Назва попереднього альбому “Вогнесміх” має щось спільне із Олесем Бердником? Просто я дуже люблю цього чудового письменника і людину, а одна із його повістей саме так і називається :) Так приємно знаходити такі чудові збіги :)
  Успіхів тобі! :)

 15. shkrum сказав:

  привіт Лара!
  так,той колектив мав відношення до творчості Олеся,половина текстів на пісні написані саме ним,а музику написав Сергій Сольоний,та й наших,з Олексою,декілька пісень-позичили!на жаль “Вогнесміх” розпався…
  …я теж люблю творчість Бердника,і навіть один раз його бачив,в селі Гребені,чисто символічно-на містку через струмок!
  будь здорова!

 16. Lara сказав:

  Привіт, Вікторе!
  Не перестаю дивуватися, як все у житті переплетено. Ще у підлітковому віці випадково натрапила на книги Бердника, захопилася, не все ще розуміла, точніше, розуміла на певному рівні свого віку. А недавно знову перечитала ті книги, що мала вдома. Потім поїхала на книжковий ринок Петрівка шукати ще. Знайшла лише в одному місці, зате цілий шеститомник у сучасному виданні. Одразу ж і купила :) Але було так прикро, що такі чудові твори нажаль непопулярні серед наших людей. Чому так? Захоплюємося чимось скороминучим і поверхневим, а такого дива не помічаємо і не цінимо. Жаль… Але що мене здивувало, коли я купувала книги. Продавець сказав, що Бердника ніколи не запитують, а в цей день я уже третя запитувала його книги :) Я подумала, можливо справді думки мають велику силу, і я якимось чином послала у простір інформацію про це, а хтось її вловив :) Якщо це так, то чим більше буде людей, які думають про хороше, тим сильніше буде концентруватися енергія їх думок, і потім перетвориться у творящу силу :) Зараз взагалі такий цікавий час, коли можливо все, і люди можуть обрати шлях або до руйнування, або до творення. І мені здається, що все-таки цей світ починає змінюватися на краще, і це тільки початок :)
  А тут ще такий збіг, що мені так подобаються твої пісні, і виявляється, що ти знайомий з Бердником :) Справді, все так дивно і чарівно сплітається :) Як гарно жити на світі і відчувати цей вічний пульсуючий ритм життя і потужну енергію вічного творення :)
  І ти будь здоровий!

 17. shkrum сказав:

  я – точно знаю величезну купу людей, по цілому світі,які читають Олеся Павловича.
  Зокрема,а я зараз в Москві,моя дівчина, в мене попросила,їхавши сюди,якраз – збірку – його творів…)
  так що нема чого переживати,інформація,яку не кожен зрозуміє,всі не зможуть читати!
  а знаєш яку роль зіграв він в моєму житті(бо я його тільки бачив і вітався,та й був тоді я ще дуже молодий)),Бердник був ініціатором відкриття Кобзарської школи разом з Литвином і Олійником.
  якщо тобі ця тема цікава,то поїдь в “Звенигород”-це садиба зеленого туризму біля м.Ржищів,Київської області.,там і з Сольоним можна познайомитись,який написав купу пісень на тексти Бердника!пошукай в гуглі…
  Добрих снів тобі!

 18. Lara сказав:

  Привіт, Вікторе!
  Після того, як я вчора написала тобі повідомлення, мені прийшла думка, що все ж не варто оцінювати популярність автора по кількості запитів його творів на ринку Петрівка :) Це мабуть все одно, що шукати твої пісні на каналі МТV :) Адже зараз існує так багато джерел інформації, і хто цікавиться, завжди знайде. І взагалі я помітила уже давно, що потрібна інформація сама знаходить нас якраз вчасно. Та й все в житті відбувається вчасно, правда інколи хочеться трохи пришвидшити події :) Така уже людська натура нетерпляча :)
  “Звенигородом” я неодмінно поцікавлюся, дякую!
  А що взагалі стало тим поштовхом, що привів тебе до кобзарства? Поклик душі чи зовнішні обставини? Я недавно дізналася, що на кобзі зараз уже практично ніхто не грає, її замінила бандура. Це так? Вони дуже подібні певно? Дуже гарно звучить вона, ніжно і бентежно :)
  На добраніч!

 19. shkrum сказав:

  привіт!
  я не знаю твого справжнього імені,але якщо тобі подобається Лара…то я можу…
  привіт Лара!
  популярність-це явище об”ясниме,хоча є варіанти з сильною харизмою,і великою працелюбністю!
  я граю на бандурі,хоча,знаючи технологію виготовлення інструментів,хотів би собі й кобзу зробити.
  вони відрізняються,та ще й сильно,тільки суть близька!
  а в кобзарську школу мене привели досить дивні,напівдраматичні обставини…але я був чемним хлопчиком,хотів вчитись,добре співав,і з усіх своїх талантів вибрав цей! батько дуже хотів щоб я став Людиною!

 20. Lara сказав:

  Привіт, Вітю!
  Мене звати Лариса, а Лара це так, скорочено :)
  Прочитала про твою поїздку на фестиваль, цікаво ти час провів :) Я тут подумала, що потрібно мати справжній талант і неабияку мужність, щоб жити так, як хочеш, як вибираєш сам, а не так, як диктує суспільство, якому вигідно, щоб ми залежали від нього. І як радісно, коли люди не продають, не розмінюють свій талант, а залишаються самими собою, тоді й Бог їм допомагає, і усе навколо їм сприяє :)
  Скажи, а у тебе ніколи не буває ситуацій, коли доводиться надягати якісь маски і трохи переступати через себе? А якщо бувають, то як ти з цим справляєшся?
  Я помітила, що до чогось справді важливого людина приходить саме через драматичні обставини. Мабуть тільки так людина може пробудитися, стати чутливою та свідомою.
  Якийсь у мене зараз дивний настрій, думки розбігаються в різні боки і не тримаються купи, тому лист вийшов трохи сумбурний :)

 21. shkrum сказав:

  привіт Лара!
  То ти й справді Лара,а то придумовують люди зараз такі ймення собі, на Американську манеру,що трохи нефайно…і з чого хочеться посміятись!
  твій лист – надзвичайно тематичний для мене,Лариса,бо я це все добре знаю і розумію,а з соціуму,як і багацько інших людей – не втічу,бо прив”язані сильно ми, до благ, цього ж таки, соціуму!
  Життя завжди підносить купу несподіванок,і приходиться по-всякому,я знаю що я не святий,але прагнути є до чого…та і слава Богу,вже не малий, щоб хотіти завоювати весь світ.
  Треба радіти, або вчитись радіти малому, тому що тобі під ніс сує простір…а буває що відмахуєшся, і ситуація відступає, а ти – залишаєшся один зі своїм великим бажанням і людською незадоволеністю, тому що не взяв те,що тобі запропонував сам Бог(умовно кажучи,або й не умовно,хто знає?)!
  драматичні обставини – то наші уроки, і так найчастіше ми ростем духовно, що зробиш!
  в мене тільки так!
  …а на рахунок моїх мандрів,то я скажу чесно – надоїло це мені,їздити да їздити – “толку” мало!
  відхіпував.світ побачив.зрозумів що він весь гарний.не місце красить людину.в мене з”явились дорослі бажання.і я зараз ними живу.
  всього доброго!

 22. Shkrum сказав:

  але дорога завжди піднімає настрій,що поробиш – звичка!
  я і зараз пишу, а думками в дорозі – до побратима в Краснодар на студію!
  отаке життя…)

 23. Lara сказав:

  Привіт, Вітю!
  Ну якщо вже мова про імена зайшла, то що ж означає твій shkrum? :) Я вже думала-думала, але марно, мабуть це щось відоме тільки тобі :) Або може я така темна і нездогадлива :)
  Мені дуже близьке це розуміння, що треба бути вдячному за те, що Бог дає, адже він дає саме те, чого ми потребуємо. А ще зараз у мене саме час виховувати у собі терпіння, адже терпіння це мабуть міра нашого довір”я Богу. Коли все навколо рушиться і складається зовсім не так, як ти це собі хотів, так легко почати ремствувати і жалітися, і так важко потерпіти і сказати: дякую, Боже, за все, що даєш, мабуть це саме те, що мені потрібно зараз :)
  У мене теж розвиток відбувається завжди через незгоди і труднощі. Це справді треба просто прийняти, як факт та й не перейматися :) Вчора і віршик написався з цього приводу, але трохи не закінчений :)

  Що краще – безкрилою бути і жити в спокої?
  Закреслити, знищити мрії своєю рукою?
  Так боляче крила зростають, снаги набирають,
  Несуть в далечінь, не питають, у безвість злітають…

  А щодо мандрів… Так, звісно цікаво побачити світ, але справжня подорож, яку справді варто здійснити, це подорож у свій внутрішній світ :) Там стільки всього, безліч відкриттів, тисячі скарбів. Це саме ті скарби, які варто копити на відміну від усякого речового мотлоху, адже все одно підемо туди, звідки прийшли, і так само з порожніми лапками :) А той досвід душі, що зможемо здобути, живучи тут, тільки й візьмемо з собою.
  Але, щоб летіти на двох крилах, не шкутильгаючи, треба радіти і насолоджуватися й цим матеріальним світом, адже він теж такий чудовий :) Хай живе гармонія :))
  Бувай!

 24. Lara сказав:

  І бажаю тобі, щоб всі твої нові бажання здійснилися :)

 25. shkrum сказав:

  привіт Лара!
  ти – мені такі гарні листи пишеш,що зразу хочеться відповідати…
  я з усім, написаним Тобою – згідний,і сам пробую знайти ті скарби, в своєму внутрішньому лабіринті,!
  так,перейдемо до прізвиська Шкрум.все просто – це справжнє Родове прізвисько,яким називали ще мого Прадіда. В Роду всі займались скотовбивством, а я ось не вдався, став музикою…
  Шкрум – означає попіл(Іскра,струм),це з румунської мови(скрум),а по-нашому,з тих місць звідки я родом,це слово означає скоріше запах диму,ніж попіл.
  А колись знайшов,досить випадково,фразу на санскриті,з коренем Шкрем.і вона перекладалась як “священний вогонь”,от такої!
  я з дитинства звик до нього,і знаєш,як буває – встидаються люди такого,а мені навпаки – подобається!скажу ще голосніше,я з цим прізвищем себе більше асоціюю,ніж з ім”ям Віктор)))
  а твій куплет,став відповіддю на деякі мої питання,дякую Лариса.
  я сьогодні виїжджаю в Краснодар,до Козаків.
  так цікаво поспівати в тих місцях на вулиці)
  хоча в мене інші плани)
  бувай здорова!

 26. Lara сказав:

  Привіт!
  Я рада, що тобі цікаво, а то я вже вчора подумала, а чи не забагато філософії? :) Але ж то не теорія, а все із власного досвіду, свої рідні “граблі”, гулі і синці :)) Так вдало ти про внутрішній лабіринт сказав :) Справді буває так там заплутаєшся, що й годі розібратися, що до чого, де справжнє, де чиєсь, а де ще всякі комплекси притаїлися і зуби шкірять нишком :) В мене інколи таке буває, що я не знаю, а яка ж я насправді. Але десь колись прочитала, що людина із постійним характером це вже вважай труп готовий, адже насправді людина – це процес, і вона й має мінятися весь час, як ріка, що вічно плине :) Тому я трохи заспокоїлася і звеселіла, а то вже зовсім була себе загнобила :)
  А справді цікаве у тебе прізвисько :) То що, тебе краще Шкрумом називати, чи це тільки близьким друзям можна?
  Мене теж завжди цікавило походження імен, прізвищ. Я своє все ніяк не можу толком розгадати. Джемесюк – перша частина явно десь зі сходу, а закінчення вже українське причепили :) Десь теж випадково прочитала санскритське слово “дві джему” – “вдруге народжений”, це у них так просвітлених називали. Але ж я розумію, що при бажанні можна все підігнати, а насправді все може виявитися дуже банальним :) Тому я не заморочуюсь. І взагалі, не в цьому суть, назвати нас могли як завгодно. Хоча може ім”я якось і впливає на нашу долю. Моє ось із грецької перекладається “чайка” :) Може тому й тягне літати :))
  А в селі моїх батьків, до речі, всіх називають не по прізвищам, а саме по прізвиськам, і вони тягнуться із покоління в покоління. Та ще й такі смішні бувають :) Ми колись всі разом навіть список складали, всі, які пригадували, записували. Народ завжди точно бачить основні риси людей і влучно називає :)
  Рада, що віршик прийшовся до часу :) Твої пісні мені теж дуже допомагають. Отак собі їдеш кудись, навколо місто, гамір, а у навушниках такий гарний голос співає такі гарні пісні. Цікавий контраст виходить :) Все у житті побудовано на контрастах, і це чудово :)
  Ну, бажаю тобі вдало з”їздити до козаків і здійснити всі плани і задуми, та ще й нехай щось буде несподіване, незаплановане і цікаве :)
  Будь здоровий і бадьорий!

 27. shkrum сказав:

  pryvit Lara!
  Dyakuyu za klasnyj lyst!tak dobre shho v lyudey e ci tradycii z prizvys’kamy,vony – spravdi tochnishe vidobrazhayut’ sut’ Lyudyny.
  ya kolys’ zahoplyuvavsya opovidannyamy pro indianciv,i meni duzhe podobalas’ ihnya tradyciya nazyvaty ditey azh pry iniciacii posvyachennya v choloviky?chy zhinky – todi tochnishe mozhna bulo pobachyty indyvidual’nu pryrodu…
  ya vzhe na studii,Lara,skoro budu vpryagatus’…
  shhasty)

 28. Lara сказав:

  Привіт, Вогнику! ;)
  Най живе інтернет, який з”єднує людей, що так далеко! :)
  Ти знаєш, мені вже совісно казати, що я у дитинстві перечитала купу книжок про індіанців, від Купера до Майн Ріда, бо наше листування може перетворитися на: “я також, мені також” :)) Але якщо ми вже зачепили таку цікаву тему про прізвиська, то я її ще трохи поексплуатую :) Я багато читала Ошо. А він при посвяченні своїх учнів у саньясу давав їм інші імена. А я подумала собі, цікаво, як би він мене назвав? І мені одразу прийшла відповідь: Спонтанна Медитація :) Бо оскільки я людина почуттів, а не логіки, то свідомо практикувати медитацію я не можу, мені не цікаво. Але інколи я ловлю себе на тому, що роблячи щось, я спонтанно впадаю в медитацію :) І тоді це чудовий досвід, свіжий і неповторний :) Але все-таки, думаю, що будь-яке ім”я, навіть дуже підходяще, це такий собі ярличок, з яким ми ототожнюємося і трошки себе обмежуємо. Адже сутність наша не має назв, вона вічна і безкінечна :) Та все ж у цьому світі ми маємо якось ідентифікуватися, то нехай наші імена хоча б нам подобаються :)
  Раз ти на студії, то це значить, що ти будеш записувати пісні? :) Це добрий знак для нас :) То ти знову нас порадуєш? Це так добре. Знову подаруєш частинку своєї душі, і від того вона в тебе стане ще більшою і яскравішою :) Дякую!
  А це тобі від мене :):
  Краса, гармонія у всіх речах, дрібницях,
  Відточена симфонія струнка.
  Краплини сонця в лісових суницях,
  Дощу акорди в гомоні струмка.
  Нехай у тебе все буде добре! :) Бувай!

 29. Юрко сказав:

  Вітаю тебе Вікторе!Рідна земля чекає тебе дома, вона теж за тобою сумує! Повертайся до неї! Москалі м’яко стелять та спати твердо!

 30. joey сказав:

  < a href = :evil:

  good :lol:…

 31. Ольга сказав:

  дякую! це неймовiрнi вiдчуття вiд прослуховування! моя доня Катюша (3 роки) на ярмарцi в с Будда 15-15 /10/11 заслухалась пicнями. Ось я i знайшла альбом. Натхнення вам i творчих успiхiв! ви дуже добру справу робите i хочется щоб якoмога бiльше дiтей виростли на ваших пiснях i бiльше людей вас почуло!

 32. @iamolya сказав:

  дякую вам за гарнi слова i тексти! моя 3 рiчна Катруся в клубi на ярмарцi в c Будда 15 жовтня 2011р захопилася пicнями i все просила включити "как дядя пел"! дуже багато хочется сказати, але… ви i так все знаєте. успіхів вам!

Залишити Коменар